Otomasyon

Otomasyon

Ev otomasyonu ile evinizdeki sistemler ve cihazlar ihtiyaçlarınıza, istek ve alışkanlıklarınıza uyum içinde koordine olarak çalışır. Aydınlatma, Perde/Panjur, Isıtma/Soğutma ve Güvenlik sistemlerinizi senaryolaştırıp konfor, teknoloji ve tasarrufu sizinle buluşturuyoruz.

İhtiyaca göre farklılaşan projeler için gerekli esneklik ve çeşitlilik sağlanarak, tüm kontroller tek tuşla kontrol edilerek bir sistemler bütünü olan ev otomasyonu projelerinde kullanıcılara “akıllı yaşam konforu’’ ayrıcalığı hissettirilmektedir. Bu teknoloji sayesinde tüm otomasyon sisteminin ev sakinleri tarafından kontrolü yenilikçi ve daha konforlu bir şekilde sağlanmaktadır.

Tüm endüstrilerde modern makinelere ve tesislere yönelik talepler istikrarlı bir şekilde artıyor. Otomasyon sistemleri ile maksimum verimlilik, esneklik ve maliyet etkinliğinden yararlanırken tüm gereksinimleri karşılayabilirsiniz.

Proses tesisinizi daha rekabetçi hale getirmek istiyorsanız proses kontrolü mutlak bir zorunluluktur. Tesisinizin güvenilir ve verimli bir şekilde çalışması için süreçleri kontrol eder, düzenler, görselleştirir ve izler.

Proses kontrol teknolojisi, Dijital Dönüşümün merkezi unsurudur ve uçtan uca dijitalleşme konseptinizin temelidir. Tutarlı dijitalleşme, tesis mühendisliği ile başlar, simülasyon, devreye alma ve otomasyona kadar uzanır ve verimli tesis işletimine kadar devam eder.